PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34885}

Światło w mroku

Shining Through
6,7 2 531
ocen
6,7 10 1 2531
Światło w mroku
powrót do forum filmu Światło w mroku

propaganda

ocenił(a) film na 5

No cóż mogę powiedzieć - propaganda jak to pewien naród był odważny bohatersko kiedy nie był :)
Informacje kluczowe o Peenemunde dostarczyło AK ... no ale kto by tam kręcił o Polakach filmy kiedy Hollywood jest żydowskie. Chyba znów wyszło antysemicko :) ale co ja zrobię że historia jest jaka jest :)

magik30

Te, magik! Może byś chociaż raz napisał coś o filmie zamiast nieustannie jojczyć i leczyć kompleksy, co?

ocenił(a) film na 5
voleon

a nie napisałem ?. O scenografii niech wypowie się ktoś inny - ja tropię kłamstwa historyczne w filmach

Ps: Miło mi że jestem już znany - znaczy się marka się buduje
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE !

voleon

Jakie kompleksy czlowieku? Jakie jojczenie. Najlepiej lykac papke jaka ci serwuja zamiast samemu sie wysilc i zwerfikowac fakty. Ciekawe czy Ty bylbys zadowony jakby ciebie ciagle ktos ponizal i oczernial? Nie bylo by zadnej reakcjo z Twojej strony? A jak to robia z naszym narodem to co mamy sie patrzec jak pewnne lobby falszuje historie? Pozdrawiam tych ktorychy myslenie nie boli, tym.ktorym to sprawia problem i bol i pilne skontaktowaniem sie z lekarzem. Czolem Wielkiej Polsce

rrr_3

No bo tak. Kiedy byłem dzieckiem, ciągle słyszałem wokół jakie z to z nas Pany, a przedwojenni Żydzi, jak śmierdzieli cebulą i czosnkiem. Kiedy chodziłem do przedszkola, to pani w kółko mówiła jacy to z nas bohaterowie. Jak chodziłem do szkoły, wbijano mi w głowę, że Polakom, to się właściwie wszystko udało, no może poza paroma powstaniami, a już w 1939, to o włos byśmy nie wygrali (ostatnio nawet widziałem taki materiał w słusznej TV). Głupi, cieszyłem się, że należę do tak wspaniałego Narodu, na szczęście krótko.
Nakręcono bowiem Idę, i co rusz w jakimś filmie pokazują palcem ciemne strony polskiej duszy. Był czas, kiedy mogłem się na to oburzać, ale kibolskie zero jedynkowe myślenie (my-Pany, oni-gnój) okazało mi się obce. I niech tak pozostanie

voleon

Zaczalem.tobie odpowiadac ale widze ze filmweb ma cenzure. Chyba za duzo o zydach bylo,nie chce mi sie powtarzac juz moich argumentow ale szkoda mi.ludzi nieswiadomych.zdominowanych przez zagraniczne na myslenie.ze wsty jest byc.Polakiem, jak sie wstdzisz to wypad na Ukraine

rrr_3

Obawiam się, że na Ukrainie jest więcej antysemitów niż w Polsce, więc raczej dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones