PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7902}

Nieugięci

Mulholland Falls
6,5 2 859
ocen
6,5 10 1 2859
Nieugięci
powrót do forum filmu Nieugięci

i niy kożdy film nawiónzujóncy do stylistyki noir arcydziełym jes. NIYUGIYŃCI nawiónzywać chcóm, ale wyłazi im to kiepsko. Nick Nolty może jeszcze jako tako wypado dobrze, Jennifer Conelly tyż niy najgorzij, ale cało reszta obsady jes chybióno i nic ino płakać nad takóm produkcjóm. Chopy w kapeluszach i starodowne auta to niy wszysko! No ale jak sie kryńci film noir w pełnym słóńcu, to czego tukej sie spodziywać? Niy ma mroku, niy ma nocnyj tajymniczości... Taki sie kryminał, który mo fajno okładka na DVD, ale niywiela wiyncyj, niystety...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pavlock

Nie ublizaj nikomu, tymbardziej, gdy sam nie wiesz co piszesz. Gosć pisze ( i napewno mówi tez GWARĄ, piekną bo juz mało spotykaną) po swojemu i dopóki nie zrozumiesz tej gwary... to lepiej ZAMILCZ i oszczedzaj swoja niedawno kupioną klawiature. Czytaj najpierw, potem pomysl, czy rozumiesz, a potem spróbuj cos napisac. Co do oceny Hajdla - Dziwoka, też nie zawsze mi "pochodzi" ale kazdy ma prawo do własnej oceny, bo po to jest to forum. Plamę dałeś niezłą, na dodatek ubliżanie = brak kultury - wiec odpusc sobie to forum, zanim zaczną usuwać Twoje wpisy. POWIEM KRÓTKO: SPADAJ NA SWOJE PODWÓRKO!

ulubione

świnto prawdo

jska

No i wykrakałem. Wpis pavlocka został usunięty, chociaż szkoda - byłby może przestrogą dla innych cwaniaczków.....abert

ulubione

a ja tam lubię. palminteri nolte madsen penn malkovich mogliby siedzieć przy piwku przez 2h i gadać o pierdołach to by mi się podobało, a że jest tu jeszcze klimat, ciekawa fabuła to jest ekstra super:) oczywiście nie porównuję tego filmu do starego kina noir, bo klimatu mu brakuje, jest też gorszy od tajemnic la i chinatown, ale wybija się ponad przeciętność:) no i ma fajno okładka na dvd:) pozdro

ocenił(a) film na 7
nikt

Również i mi film się podobał ,jednakże nawiązanie do Chinatown oraz Tajemnic LA było aż nadto oczywiste -zdałoby się troszkę innowacyjności.
Reżyser chciał nawiązywać do film noiru - stara się ale czy mu to wychodzi wątpię - zdecydowanie za mało grozy(Prawdziwy Film Noir chyba wymarł w latach 80,90) .Obsada zgodzę się fantastyczna ,tylu świetnych aktorów w jednym filmie dawno nie widziałem.
Nick Nolte i etatowi gangsterzy ,tym razem po jasnej stronie pokroju Chaz'a Palmieriego ,oraz według mnie najpiękniejsza aktorka Jennifer Connelly - hmm po prostu świetnie .Ogólnie mimo pewnej powtarzalności oglądało się miło ,dlatego reasumując daje 7 co według mnie jest adekwatną oceną do jakości filmu .

ocenił(a) film na 9
ulubione

Biedny jesteś, człowieczyno.

ocenił(a) film na 7
Max66

Co za elokwentna odpowiedz - nie karmić trolla

ocenił(a) film na 9
Grand23

Wystarczająca. Poza tym nie odnosi się do twojego postu, z którego treścią się zgadzam, a jedynie do bełkotu "ulubione" na początku strony, który nie jest warty wysilania mojej elokwencji.

ocenił(a) film na 9
Grand23

Jeśli nie będziemy cię karmić, wartko nam zemrzesz, a trolluś, nawet taki mały, niech sobie jednak oddycha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones