Melanie GriffithI

Melanie Richards Griffith

7,2
3 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melanie Griffith

widziałam z nia kilka filmow i jej granie nie jest przekonujace.
Bardziej nadaje sie do rol komediowych niz dramatów.

Maggie1980

Można wiedzieć jakich ? :) Ja oglądałem co drugi film z jej udziałem i śmiem się nie zgodzić. W "Dzikiej namiętności" pokazała że talentu dramatycznego jej nie brakuje. Świetna w "Pracującej dziewczynie", zaś w "Body Double" wprowadziła sporo elementów humorystycznych.

MikeyS

tak tak tak, ja dopisze ze zawsze zaskakuje energią postaci :)

Maggie1980

mam podobne odczucia. odnoszę wrażenie, że stała się sławna i znana bardziej z powodu magnetycznej urody za młodu. wtedy jej dziwna maniera grania uchodziła. bardzo dziewczęca. w momencie gdy dorosła, jej wizerunek kłóci się z grą i zwyczajnie wqurwia. ale że zagrała w "lolicie" to ma świat u stóp.

Maggie1980

Też specjalnie nei rozumiem, o co tyle hałasu. Jedyna jej rola, ktora mi w miarę pasowala, to ta z Pracującej dziewczyny. Zazwyczaj mdła, malo przekonująca, nieznośnie slodząca się, przypomina mi stare baby udające male dziewczynki. W latach 80 była naprawdę bardzo piękną kobietą. Jak dla mnie powinna zostać wtedy modelką.

Maggie1980

To samo uważam. Kompletnie nie potrafi grać. Ma dziwną manierę w zachowaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones