Melanie GriffithI

Melanie Richards Griffith

7,2
3 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melanie Griffith

Dla wniesienia realizmu proszę bardzo: http://img357.imageshack.us/img357/7585/05yt9.jpg [img357.imageshack.us/im...]

Endrju_6

O w morde, gdzie ten Banderas miał oczy, jak ją brał. Coś jak nasz Kaczyński:)

carlo1_2

Raczej jak nasz(???) Tusk.

Endrju_6

współczuję banderasowi. matko, gdzie on miał oczy? może go słońce oślepiło?

Endrju_6

Można się wystraszyć;|

Endrju_6

No cóż przykre, ale najbardziej żal mi Antonia...

zaneta144

najpierw spójrzcie na jej date urodzenia a potem wstawiajcie takie teksty. Fajna, sympatyczna babka, piękna kobieta

alisha

:D

użytkownik usunięty
Endrju_6

Ale faktem jest, że Banderas wybrał Ją.. Chociaż szkoda babki, za dużo operacji i botoxu a przecież była naprawdę ładna..

Endrju_6

A Banderas to akurat piękny jest...

Zauważcie też że używki wyniszczają ludzi...

Headey

Widziałem nawet gorsze jej zdjęcia. Swoją drogą Banderas też się strasznie postarzał ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Kobieta ma 50 lat zniszczyły ją alkohol narkotyki i operacje plastyczne FAKT dziś wygląda fatalnie
Ale tak mniej więcej do 40-tki wyglądała prześlicznie, i taką ją zapamiętam (jako Tess McGill z "Pracującej dziewczyny" czy Lulu z "Dzikiej namiętności").

Endrju_6

ale paszczur!!!!!!!!!!! brrrrrrrrrrr

Martinf

Moim zdaniem, pierwsza żona Banderasa była o wiele ładniejsza (w dodatku hiszpanka ;*) ... ale taką wybrał i tyle. Dobrze chodziarz, że córkę ma ładną ;)

użytkownik usunięty
Martinf

ciekawe jak wy będzięcie wyglądać w wieku 55 lat:) uważam, że Melanie i tak ma coś lepszego niż uroda - udaną rodzinę. A co za tym idzie, musi mieć w sobie w srodku coś pięknego - w końcu jest z Banderasem tak długo, pomimo ówczesnej panującej mody w Hollywood na rozwody i na zmianę partnerów co kilka mięsięcy...

Endrju_6

Ale pierdzielicie ... kobiety się szybciej starzeją. Czasem są wyjątki, ale to bardzo rzadkie. Mam młodszą partnerkę od siebie o 7 lat a prawie 40 na karku i nieznajomi dają nam po tyle samo lat (czyli w okolicach 35). Melanie za młodu była śliczna, na starość odbiło z operacjami i wygląda jak wygląda, czyli szkaradnie, zamiast się zdrowo zestarzeć.

perun_6

Kurde teraz uważam Antonia nie tylko za przystojniaka ale też zajebistego faceta, mało takich w tym szoł biznesie którzy nie patrza na wygląd

Endrju_6

Nie nowość....większość aktorek w hollywood wygląda okropnie bez makijażu, a to wszytko kwestia tego, że dzień w dzień na np plan filmowy nakładane mają gramy tapety + plus do tego dochodzi przemęczenie itp

użytkownik usunięty
Endrju_6

A JA WSPÓŁCZUJĘ WAM WSZYSTKIM PŁYCIZNY I GŁUPOTY. CZŁOWIEK NIE TYLKO Z TWARZY SIĘ SKŁADA DEBILE! POKAŻCIE LEPIEJ SWOJE FACJATY!!!

użytkownik usunięty
Endrju_6

A JA WAM WSPÓŁCZUJĘ PŁYCIZNY I GŁUPOTY. NIE MA WIĘKSZEGO PROSTACTWA OD OCENIANIA LUDZI PRZEZ PRYZMAT WYGLĄDU. CZŁOWIEKA NIE MA TYLKO TWARZY, ALE MNÓSTWO INNYCH, CENNYCH RZECZY. DEBILE I BURAKI!!!

użytkownik usunięty
Endrju_6

A JA WAM WSPÓŁCZUJĘ PŁYCIZNY I GŁUPOTY. NIE MA WIĘKSZEGO PROSTACTWA OD OCENIANIA LUDZI PRZEZ PRYZMAT WYGLĄDU. CZŁOWIEKA NIE MA TYLKO TWARZY, ALE MNÓSTWO INNYCH, CENNYCH RZECZY. BURAKI!!!

Masz całkowitą rację. Czyli Antek jest chyba ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones