Melanie GriffithI

Melanie Richards Griffith

7,2
3 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melanie Griffith

Co ten Banderas w niej widział? Wiem że filmweb nie jest od oceniania urody ale muszę to powiedzieć: Jest okropnie brzydka. Obrzydliwszej aktorki chyba nie ma. Tak odrażająca i w ogóle nie pociągająca, aktorka może i niezła, ale ta uroda.

ferdek_5

Weź pod uwagę, że Melanie i Antonio poznali się około 1994-1995 roku. Obejrzyj jakiś film z jej udziałem z tamtego okresu np "Zbyt wiele", gdzie zresztą grają razem. W tamtym czasie była naprawdę piękna. Niestety zniszczyły ją operacje plastyczne i pogoń za 'wieczną młodościa".

ferdek_5

Heh, zauważ, że dla pewnej grupy osób, do której sam się również zaliczam nie liczy się tylko i wyłącznie uroda. Oprócz sfery czysto fizycznej jest coś takiego jak ogólnie pojęte "wnętrze". Być może to jest odpowiedź na postawione przez ciebie pytanie " co widział w niej Banderas".
Chciałbym również dodać, że jak na 55 lat, nadużywanie narkotyków,alkoholu (już od lad młodzieńczych niemalże) ,poprzez uzależnienie od środków przeciwbólowych po raka skóry! Griffith trzyma się i wygląda całkiem znośnie. Nie jest może jakąś boginią ale używanie w przymiotników " okropnie brzydka", "obrzydliwa" , "odrażająca" w stosunku do niej, cz w ogóle do jakiejkolwiek kobiety jest łagodnie mówiąc nie na miejscu.
Gratuluje za to tobie twojej zapewne olśniewającej aparycji. Twoja powierzchowność nie zna granic.Nie oceniaj ludzi po wyglądzie, bo źle to o tobie świadczy.

tomkow2

Popieram :)

tomkow2

Spodziewałam się jakiejś niewiasty broniącej kobiet i mówiącej o "sferze wewnętrznej" i takie tam. A tu proszę... Mężczyzna (sądząc po nicku)... Miło, że są jeszcze panowie o takich poglądach....

ferdek_5

Melanie zawsze była piękną, subtelna kobietą. Nie rozumiem tematu. Wiadomo, że z wiekiem kobieta się zmienia.

goslawa25

Zależy dla kogo. Dla mnie jak nawet miała 30 lat nie była ładna. Aktorka z niej dobra, ale pozbawiona urody.

ferdek_5

a jednak czuć między nimi chemię na kilometr, wystarczy spojrzeć na pierwsze lepsze zdjęcie.

changes

To ona nie jest do tej pory z Banderasem ? ;d

Robaczek_12

no tak, są małżeństwem od 1996

isobel

Ale podobno już się rozwodzą.

Robaczek_12

tak, rozwodzą się. ona złożyła wystąpiła o rozwód po 17 latach małżeństwa. a ta wiadomość pojawiła się w mediach z tydzień temu.

isobel

Wiem, też dlatego napisałam.

ferdek_5

no dla mnie tez uroda nie szczegolna... moze sa brzydsze, ale ona jest faktycznie slaba jak na Banderasa...

ferdek_5

Bo jest blondynką, a każdy Hiszpan poleci na jakąkolwiek z blond wlosami. Wiem, bo dobrze ich znam :)

ferdek_5

Mnie się podobała, teraz wygląda źle. Nie rozumiem trochę tych bab (ale w koncu mam prawo nie jestem babą), po co im te operacje plastyczne ... no jeszcze można zrozumieć jakieś niewielkie poprawki wszystko jest dla ludzi ale trzeba mieć umiar. Przecież starsi aktorzy też są potrzebni, a Melani obecnie nie wygląda wiarygodnie do chyba żadnej kobiecej roli ..ani kochanki ani matki ani babci :)

ferdek_5

Gdy była młoda, była bardzo ładna i miała to coś w sobie. Młodość nie trwa wiecznie, podobnie jak uroda. Wszystko przemija.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones