PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8483}
6,4 3 810
ocen
6,4 10 1 3810
6,0 3
oceny krytyków
Pacific Heights
powrót do forum filmu Pacific Heights

jezeli trzynaja sie z zona zasady ze sprawdzaja ludzi z bankami i czekaja na kase za mieszkanie kaucja plus wplata to czego raptem staje sie tak naiwny i odstepuje od tej zasady a poza tym wynajmuje jak kasy nie ma , matol, ja jak wynajmowalem to bylo wszystko wywiad rozmowa umowa i kaucja i przelew na rączke i umowa skonstruowana korzystnie dla wlasciciela a nie dla wynajmowanego!!, poza tym juz widac bylo ze kreci podczas rozmowy , pomachal mu kasa i sie polakomil trick stary jak swiat, malo tego ja nakladam obowiazki na wynajmujacego sprzatanie klatki wpuszczanie pracownikow spoldzielni i zglaszanie wszelkich usterek nalezacych do nich , a on zrobil wbrew zonie, ktora za to przeprosil ale...zbulwersowal mnie ten gosc i obniza watrosc oceny wg mnie filmu jego naiwnosc spowodowala ten ten triller na 20 osob 2 postapiloby podobnie reszcie by sie to nie zdazylo , albo mam zasady albo nie!

ocenił(a) film na 6
toni666

całkowicie się zgadzam :)

ocenił(a) film na 7
toni666

Miałem napisać podobny post :)
Drake to rzeczywiście skończony matoł. Pozwolił intruzowi (znajomemu naciągacza) mieszkać w lokalu tamtego zamiast wyciągnąć dzikiego lokatora za uszy i kopnąć za bezczelność w dupę. Kiedy naciągacz niby to pokojowo przychodzi do nich po poronieniu idiota zamiast spokojnie go wyprosić rzuca się na niego z łapami i brutalnie bije. Następnie łamie nakaz zbliżania i zostaje w banalny sposób wyautowany pistoletem do szpitala. Chyba nie łatwo znaleźć drugiego takiego typa w historii kina (chyba, że bandyci z Kevin sam w domu).

ocenił(a) film na 3
Lisowczyk

Akurat z pobiciem to się nie dziwie.
Koleś nie płacił, wkurzał go a co najgorsze jego żona straciła dziecko. To nie ma się co dziwić, że rzucił się na niego.
Swoją drogą i tak się tym dzieckiem za bardzo nie przejęli.

ocenił(a) film na 7
Paputek

Wiesz co? Co innego jak w czasach licealnych komuś ryj obijesz bo Cie obraził a co innego między dorosłymi ludźmi. W Polsce np. jest od groma pieniaczy. Spuścisz takiemu baty a potem pozwie Cię do sądu.

ocenił(a) film na 3
Lisowczyk

Już nie chodzi o mieszkanie, kase.Koleś wbija i ,,współczuje,,, że stracili dziecko. Dziecko! Mało kto by takie coś wytrzymał

Oczywiście, jest głupi bo odszedł od zasad. Formularz, sprawdzenie w banku.
Ale to, że mu przywalił nie dziwię się.

Generalnie jak dla mnie film b.słaby.

ocenił(a) film na 7
Paputek

Dla mnie może być. Film naiwny ale lubię takie historie z przebiegłymi oszustami.

toni666

Zgadzam się z tobą, główny bohater to kompletny kretyn. Gdyby nie jego żona, to szybko wylądowaliby na ulicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones